msgHtzCnt.jpg

כשהשליחות באמת חשובה לך, חברת השליחויות שלך היא מסנג'ר אקספרס בע"מ.

מסנג'ר אקספרס בע"מ היא חברת השליחויות שלך!

מסנג'ר אקספרס היא חברת השליחויות המתקדמת ביותר בישראל הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי. בדרך ייחודית שעוד לא נראתה כמותה בארץ, אנו מספקים מגוון רחב של שירותי משלוחים: שליחויות משפטיות, סבבים קבועים של שליחויות לבנקים ולדואר, הפקדות צ'קים, איסוף ופיזור מהלקוח ואל הלקוח, שליחויות חד-פעמיות ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים, מעטפות, חבילות, שליחויות מהיום להיות הפצות כלל ארציות ועוד..

אנו פרושים בפרישה רחבה בכל הארץ והשליחים שלנו נבחרו בקפידה ומוכנים לבצע את השליחות שלך באופן אמין, מהיר ודיסקרטי.
מערך התפעול במסנג'ר אקספרס ממוחשב בתוכנה מתקדמת, המאפשרת לך לבדוק ולעקוב אחר כל שליחות אונליין, בזמן אמת, בשקיפות מלאה ובאופן פשוט וקל.

 

אז מה הייחוד שלנו ואיך אתה מרוויח מזה?

מסנג'ר אקספרס היא חברת השליחויות היחידה, שנותנת פתרון ומענה לעולם השליחויות המשפטיות והמסחריות תחת קורת גג אחת ועם בקרת איכות ביצוע בתקן עולמי!!

מסנג'ר אקספרס בע"מ היא למעשה השותף האסטרטגי האידיאלי שלך במתן פתרון לוגיסטי יומיומי.


הפנים שלך הם הפנים שלנו!

השליחים שלנו עוברים הכשרה ארוכה ומדוקדקת עד לרגע שהם הופכים להיות "מסנג'ר".

כי אנחנו מבינים ששליחות היא לא רק לאסוף ולמסור. במיוחד כשמדובר בשליחויות משפטיות ובבנקים. אנו יודעים איך ניתן להיות שליח טוב ויעיל גם בלי לסכן חיים ולפגוע בסביבה.

 

ברור לנו שכל אדם אחראי, מבין את החשיבות של שליחות אמינה ומהירה.

כל מה שנשאר לעשות הוא ללחוץ על הכפתור 'הזמן משלוח' להישען לאחור ולתת לנו לעשות את העבודה.

 

מסנג'ר אקספרס בע"מ - כשהשליחות באמת חשובה לך - 03-6449977

אמנת השירות- כשהשליחות חשובה לך.

מסנג'ר אקספרס - חברת שליחויות מתקדמת, המספקת שירותי שליחויות למגזר הפרטי ולמגזר העסקי. באופן ייחודי ועם תודעת שירות גבוהה, אנו מספקים מגוון שירותי שליחויות: סבבים קבועים של שליחויות לבנקים ולדואר, הפקדות צ'קים, איסוף ופיזור מהלקוח ואל הלקוח, שליחויות משפטיות, שליחויות חד-פעמיות ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים, שירותי איתור ושירותי גבייה .מעטפות, חבילות, שליחויות מהיום להיות ובעצם...כל סוג של שליחות.

מסנג'ר אקספרס נהנית ממוניטין שמקורו בקוד עסקי אמין, באתיקה גבוהה וביושרה. במיוחד לאור השגיי המחלקה המשפטית בכל הנוגע למסירות והגשות משפטיות.
אנו מאמינים שעלינו לנהוג על פי אמות מידה גבוהות באופן יומיומי, גם בפעולות הקטנות ביותר וזאת לפי העקרונות והערכים הרשומים מטה. מדובר באבני דרך ובעקרונות ערכיים, המיושמים על ידי כל עובד וכל שליח בהתנהלות היומיומית בחברה. השירותים שלנו והיחסים שלנו עם הלקוחות ועם עובדי החברה עולים בקנה אחד עם עקרונות אלו:

הזכות לשרת – היא הבסיס לאמנת השירות ולעבודה היומיומית שלנו. יחס אישי, חבילות המותאמות לצורכי הלקוח, ומערכת ממוחשבת ומתקדמת ומובילה טכנולוגית, באמצעותה כל פרט רשום ונתון למעקב בזמן אמת על ידך, הלקוח און ליין , אנו מתחייבים לספק שירותים ופתרונות מתקדמים באיכות גבוהה ומתוך מצוינות, יושרה וחשיבה לטווח ארוך. ואנו מתחייבים לגילוי נאות בכל שלב ושלב של הדרך המשותפת שלנו יחד. אלו הם רק חלק מהאמצעים שלנו לשמור על רמת שירות גבוהה מתקדמת ומובילה עבורך.

שמירה על פרטיות - כאשר אתם מצטרפים למסנג'ר אקספרס, אתם מצטרפים לאלפי לקוחות שביצעו הזמנה פרטית ומאובטחת. הנתונים שמסרתם, המשלוחים עצמם וכל הפרטים שנוגעים לכם ולשליחויות שלכם, נשמרים בחברה באופן דיסקרטי, מוצפן ומאובטח.

אמינות - לא כל אחד יכול להיות שליח כשמדובר באופנוע . השליחים שלנו איכותיים, אדיבים ודואגים לאיכות הסביבה. אתה יכול להיות בטוח שהמשלוח שלך נמצא בידיים טובות. צוות השליחים שלנו עוברים הכשרה מיוחדת לפני שהם הופכים להיות "מסנג'ר" , כדי לבצע שליחויות רגישות כגון: הגשות ומסירות משפטיות לכל ערכאה.
חדשנות – אנו מקפידים להתחדש ולהתקדם כל הזמן, כדיי להתייעל ולהוביל את הסטנדרטים הקיימים לרמה גבוהה יותר ומתוך כך למשל, תחת קורת גג אחת בבית מסנג'ר אקספרס שליחויות, קיימת מחלקה משפטית המתמחה והמובילה בתחומה, מחלקה מסחרית מקצועית ומנוסה וכמו כן שירותים נלווים והכל כדי לבצע עבורך כגון גבייה ,איתור, הפצה, מוקד טלפוני, אחסון ועוד.. בדרך יעילה ומדויקת אנו מכסים יותר, נטולת פקקים ובעיות חניה. בנוסף, כל מערכת השליחויות שלנו ממוחשבת, וכל המידע עובר ומנוהל
בטכנולוגיה מתקדמת החל משלב הזמנת המשלוח ועד למסירתו ולקבלת החשבונית אצל הלקוח, כל זאת על מנת למנוע טעויות אנוש ולספק שירות חדשני ואיכותי.

מהירות – אנחנו במסנג'ר אקספרס יודעים שהזמן שלך יקר. יתרה מכך, אנו מחויבים לעמוד בלוח הזמנים שקבענו והמחויבות הזאת מתבטאת, גם בבחירת השליחים המתאימים, בכלי התחבורה הטובים והמהירים ביותר שיש ובהתאמתם לאזור השליחות, בממשק מתקדם וממוחשב, המקצר תהליכים וממזער טעויות ובמחויבותו של כל עובד בחברה למימוש ההבטחה לשמירה על זמנך היקר. 

יושרה - יושרה הוא הערך העובר והמחבר בין כל הערכים באמנת השירות שלנו ולכן אנו מתחייבים לעשות את מה שאנו מבטיחים שנעשה, בזמן ובאופן שהבטחנו שנעשה זאת. אנו מתחייבים לעמוד בלוח הזמנים, לקיים הבטחות ולספק רמת שירותים גבוהה, בדיוק כמו שהבטחנו.

מסנג'ר אקספרס ממשיכה ותמשיך להתפתח, להתקדם ולהשקיע מאמצים בנתינת שירותים איכותיים, הוגנים ומקצועיים לכל לקוחותינו באשר הם.

הסביבה – כשאתה משתמש בשירותינו, אתה תורם באופן פעיל לצמצום כלי הרכב ולשמירה על איכות הסביבה. הסביבה שבה אתה חי ועובד. בעצם כשאנחנו נותנים לך שירות, אנחנו מסייעים לך לתרום לאיכות הסביבה. הסביבה של כולנו. הרווח של הסביבה
הערים הגדולות, בעיקר באזור גוש דן, סובלות מזיהום אוויר ומפיח. החברה משקיעה משאבים רבים לפיתוח פתרונות נסועה לצמצום השימוש בכלי הרכב בתוך הערים וביניהן.

לכן שליחויות עושים רק במסנג'ר אקספרס - כי יש לנו סביבה אחת, ואין אחרת.

036449977

Messenger Express is your strategic logistics partner.  The company provides a door-to-door, country wide courier service utilising  advanced technology to give you real-time tracking updates on your delivery status.